EuropeTrack –
De nieuwste youngtimers van 2022
De nieuwste youngtimers van 2022
Wat een begin van het jaar. Waar het grootste deel van de Nederlanders aan hun goede voornemens denkt denken jij en ik natuurlijk aan iets heel anders; de nieuwe youngtimers van 2022. Want laten we eerlijk zijn, het is dit jaar een hele mooie collectie die zijn vijftienjarige verjaardag viert. Wij hebben de pareltjes voor jou op een rij gezet.
Bijtelling bij de youngtimers
Laten we beginnen met de reden waarom wij van youngtimers zo enthousiast worden. Zoals je weet moet je, wanneer jij jouw zakelijke auto privé rijdt, bijtelling betalen. Bij een nieuwe auto betaal je 22 procent bijtelling over de cataloguswaarde. Voor elektrische auto’s is de bijtelling vanaf nu 16 procent tot een grens van 35.000 euro en alles daarboven 22%. Maar nu komt het, youngtimers krijgen een uitzondering. Je betaalt met een youngtimer namelijk 35% bijtelling. Klinkt heel veel, maar dit betaal je over de dagwaarde in plaats van de cataloguswaarde. Zo kun je dus vaak voor minder geld een stuk dikkere auto rijden. En daar worden wij wel blij van.
Audi A5 youngtimer
Laten we beginnen met een mooi eerste exemplaar: de Audi A5. Qua model is deze youngtimer nog vrij gelijk als de nieuwe modellen en dat maakt dan ook dat, ondanks de leeftijd, deze wagen interessant kan zijn. Als we kijken naar de uitvoeringen raden wij de A5 3.0 TDI quattro het meest aan. Deze heeft een lekkere motor erin liggen en is over het algemeen het meest betrouwbaar. De productie van de Sportback en Cabrio van de A5 begon pas later. Dus wil je een A5 rijden met youngtimerregeling? Dan moet je het even met deze Coupé uitvoering doen. Maar daar valt weinig over te klagen als je het ons vraagt. Je rijdt deze wagen al rond de €10.000,-.
BMW 3 Serie Cabriolet
Een youngtimer die wél dit jaar in cabrio uitvoering beschikbaar komt, is de BMW 3 Serie Cabriolet. Zie jij jezelf al rijden? Dak open, zonnetje erbij. Voor het genieten is deze cabrio dan ook gemaakt. Wil je echt een snelle bak? Dan is dit niet echt de wagen waar je naar op zoek bent. Dit model is de eerste BMW cabrio met een stalen klapdak en gebaseerd op de 3 Serie Coupé. Aan het uiterlijk zie je dat er niet zo snel vanaf, maar het interieur is daarentegen uniek. Je rijdt deze genotsauto al rond de €15.000,-.
Mercedes C-Klasse (W204)
Bij dit model zeggen we graag vooraf: pas op met de witte exemplaren in combinatie met iets te dikke velgen. Maar verder is de Mercedes C-Klasse (W204) een fijne youngtimer als je een beetje netjes en zakelijk voor wilt komen rijden. Deze wagens zijn van goede kwaliteit en met een nette zescilinder automaat kom je prima uit de voeten. Als je een beetje zoekwerk investeert rijd je al van ongeveer €12.000,- een V6.
Wist je trouwens dat onze rittenregistratie ook gewoon in jouw youngtimer geplaatst kunnen worden? Dat je een oudere wagen rijdt betekent niet dat je op de ouderwetse manier jouw administratie bij hoeft te houden, vinden wij. Bel ons op: +070 22 111 22 dan vertellen wij alles wat je wilt weten. Mailen mag trouwens ook naar: sales@europetrack.eu.